Rozdanie nagród za Przemyską Ligę Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alepjskim

W piątek 22.03.2024 r. w Urzędzie Miasta podczas sesji Rady Miasta odbyło się podsumowanie Mistrzostw Przemyśla Szkół i Przedszkoli w Narciarstwie Alpejskim. Uczestnicy zawodów, którzy zajęli miejsca od 1 do 3 nagrodzeni zostali dyplomami i pucharami, natomiast zawodnicy, którzy uplasowali się na miejscach 4 - 6 otrzymali dyplomy. Z naszej szkoły na podium stanęli: Mateusz Ciepałowicz z kl. IIb, który zajął I miejsce w kategorii wiekowej rocznik 2015 - 2016 i Mateusz Komorek z kl. VIIb, który zajął III miejsce w kategorii rocznik 2009 - 2010. Dyplomy otrzymali Eliza Kordek z kl. IVa za 6 miejsce, Julia Pieczko z kl. V b za 5 miejsce oraz Jakub Zytek z kl. VI a za 5 miejsce. Nagrody wręczali Pan Prezydent, Przemyscy Radni oraz Pani Dyrektor POSiR.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Opublikował(a): Barbara Kijanka