Godziny pracy sekretariatu

codziennie 7:00 - 15:00

 

Godziny pracy świetlicy szkolnej

codziennie 6:30 - 16:30

 

Godziny pracy pedagoga szkolnego

poniedziałek 9:00 - 13:20

wtorek 8:00 - 12:00

środa 9:05 - 14:05

czwartek 9:00 - 13:20

piątek 9:00 - 13:20

 

Godziny pracy psychologa szkolnego

wtorek 9:10 - 13:10

czwartek 9:00 - 16:00

 

Godziny pracy higienistki szkolnej

poniedziałek 8:00 - 10:30

wtorek 8:00 - 14:30

czwartek 11:15 - 14:30

piątek 8:00 - 11:30

 

Godziny pracy biblioteki szkolnej

poniedziałek 7:35 - 15:35

wtorek 7:55 - 13:20

            14:05 - 14:40

środa 8:45 - 13:30

czwartek 7:45 - 13:45

piątek 9:15 - 10:30

 

Godziny konsultacji nauczycieli dla uczniów i rodziców 

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

DZIEŃ GODZINA MIEJSCE
         
1. KOSICKA-SIWAK BEATA PONIEDZIAŁEK 14.00 – 15.00 GABINET DYREKTORA
2. JABŁOŃSKA ANETA

PIĄTEK

13.30 – 14.30

 

GABINET WICEDYREKTORA
3. BANICKA MAŁGORZATA ŚRODA

 

CZWARTEK

7.30 – 8.00

 

15.00 – 15.30

ŚWIETLICA
4. BELIŃSKA JOANNA PIĄTEK 10.30 – 11.15 ZAPLECZE  103
5. BIELISZAK RENATA WTOREK 13.15 – 14.15 BIBLIOTEKA
6. BIENIA RENATA PONIEDZIAŁEK 14.05 – 15.05 GABINET PEDAGOGA
7. BOBEL NADZIEJA WTOREK

 

ŚRODA

7.30 – 8.00

 

12.00 – 12.30

ŚWIETLICA

 

Zaplecze 212

8. BUCZAK ANETA CZWARTEK 7.30 – 8.00 ŚWIETLICA

 

SALA GIMNASTYCZNA

Kantorek WF

9. BUGIRA ANGELIKA CZWARTEK 14.10 – 15.10 POKÓJ NAUCZYCIELSKI
10. CHOMA KAROLINA CZWARTEK 14.05. – 15.05 SALA 212
11. CHROMIAK RAFAŁ PIĄTEK 7.00 – 8.00 Pokój WF
12. DRYNIAK ANNA WTOREK 15.00 – 16.00 SALA 214
13. DRYNIAK HENRYK WTOREK 14.10 – 15.10 SALA 201
14. HAMRYSZCZAK RAFAŁ CZWARTEK 7.00 – 8.00 SALA 205
15. HORNIATKIEWICZ-DAĆKO RENATA PONIEDZIAŁEK

 

WTOREK

16.00 – 16.30

 

15.50 – 16.20

SALA 106

 

SALA 106

16. JAGUSTYN MAŁGORZATA WTOREK 13.00 – 14.00 SALA  203
17. JAMROZ DOROTA WTOREK 7.00 – 8.00 SALA 106
18. JELIŃSKA MAGDALENA PONIEDZIAŁEK 7.00 – 8.00 POKÓJ NAUCZYCIELSKI
19. KIJANKA BARBARA PONIEDZIAŁEK 13.20 – 14.20 SALA 212
20. KOSTERKIEWICZ MARCIN PONIEDZIAŁEK 15.00 – 16.00 POKÓJ NAUCZYCIELI WF
21. LUBIŃSKA ANNA ŚRODA 7.00 – 8.00 SALA 101
22. ŁUC REMIGIUSZ PONIEDZIAŁEK 7.00 – 8.00 SALA 203
23. ŁUPICKA MAŁGORZATA PONIEDZIAŁEK 13.20 – 14.20 SALA 205
24. NOWICKA ANNA WTOREK 9.40 – 10.40 ZAPLECZE 103
25. OLESZEK ELŻBIETA WTOREK 14.10 – 15.10 SALA 206
26. PACZEWSKA RENATA PONIEDZIAŁEK 12.00 – 12.30 Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 3  ul. Kapitulna 4
27. PAJĄK ANNA PONIEDZIAŁEK 14.10 – 15.10 POKÓJ NAUCZYCIELSKI
28. PIEJKO ELŻBIETA ŚRODA 14.10 – 14.55 STUDIO PIOSENKI
29. PILEK IWONA WTOREK 13.10 – 14.10 GABINET PEDAGOGA
30. PLOTKE ELIGIA PONIEDZIAŁEK

 

PIĄTEK

7.30 – 8.00

 

7.30 – 8.00

ŚWIETLICA
31. POMIANEK-ZWIERKOWSKA ANETA

 

 

PONIEDZIAŁEK     13.15 – 14.15 POKÓJ NAUCZYCIELSKI
32. POPOWICZ-KOSTERKIEWICZ KAROLINA WTOREK 13.20 – 14.20 SALA 202
33. PRAJZNER EWA CZWARTEK 7.00 – 8.00 SALA 213
34. ROGUCKA EWA WTOREK 15.00 – 16.00 BIBLIOTEKA
35. RUSIN DOROTA CZWARTEK 12.15 – 13.15 ZAPLECZE 103
36. SKOTNICKA KATARZYNA PIĄTEK 7.00 – 8.00 POKÓJ NAUCZYCIELSKI
37. STYSIAŁ MAŁGORZATA WTOREK

 

PIĄTEK

11.15 – 11.30

 

8.45 – 9.30

ZAPLECZE 103
38. TOMCZYK JADWIGA PIĄTEK 7.00 – 8.00 SALA 213
39. WĄTROBA MARTA
s. ANITA
WTOREK

 

CZWARTEK

15.00 – 15.30

 

15.00 – 15.30

SALA 5

 

SALA 5

40. ŻŁOBIŃSKI ANDRZEJ CZWARTEK 15.00 – 16.00 ŚWIETLICA

 

Opublikował(a): Barbara Kijanka Data publikacji: 27-09-2023 18:31

Na skróty